Готуйтеся до школи завчасно та отримайте знижку
від Logos School

Міні-групи по 5-7 учнів
Індивідуальна програма навчання
Предмети для поглибленого навчання
1
2
3
Відкритий набір на вересень
Оболонський проспект, 16
пр. Бажана, 12
пр. Академіка Глушкова, 31А

Зараз діти особливо потребують уваги та безпечного оточення.
Продовжуючи навчатися, вони мають змогу хоча б частково жити звичним життям! Для дітей дуже важливо мати змогу спілкуватися та пізнавати щось нове.

Приватна школа Logos School на Оболоні працює офлайн та запрошує учнів 1-11 класів приєднатися.

1-4 класи. Викладачі молодшої школи створюють для діток затишну, добру, казкову атмосферу навчання, де малюки відчувають себе як вдома. Школа без стресу та поганого настрою.

5-8 класи. Викладачі середньої школи майстерно готують учнів з усіх шкільних дисциплін. Кожен може обирати предмети для поглибленого вивчення. Діти з легкістю вступають до коледжів, технікумів, ліцеїв та їдуть на навчання за кодон.

9-11 класи. Викладачі старшої школи - це справжні супергерої, які допомагають зробити правильний вибір та вступити до вибраного ВНЗ без зайвих труднощів.

Мета школи
Сприяти розвитку здорового, здібного суспільства, розвивати лідерські якості та вміння мислити креативно.
Дати глибокі знання з усіх предметів у рамках програми середньої освіти без стресу й антагонізму.
Розвинути гнучкість мислення, здатність приходити до власних незалежних висновків. Навчити змалечку нести відповідальність за свої вчинки.
Все залежить від вчителя!
Якщо викладач хороший та цікаво пояснює, дитина розуміє та любить цей предмет.
У кожного з нас в школі був улюблений предмет.
І ,звісно, викладача ми любили та поважали, він вмів пояснювати зрозуміло, простими словами, добре ставився до учнів.

Чи буде дитина здібною в тому чи іншому предметі залежить виключно від вчителя!
В приватній школі Logos School всі викладачі проходять конкурсний відбір, складають тести, проходять двомісячне стажування, та лише після перевірки керівника та співробітника відділу контролю якості допускаються до ведення уроків.

Викладачі центру постійно проходять додаткові програми навчання та корекції, впроваджують інноваційні методики, приймають участь в наукових проектах та підвищують свій рівень кваліфікації. Саме тому викладачів Logos School люблять та цінують учні. На уроки всі ходять із задоволенням та з цікавістю навчаються новому.
Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами
Logos School це:
Міні-групи 5-7 дітей в класі, ви можете бути впевнені в безпеці та ефективності навчання в Logos School
Вам не потрібно змушувати дитину ходити до школи - учні із задоволенням біжать на заняття, бо їм цікаво і вони прагнуть навчатися
Турботливі вчителі, які ставляться з повагою і розумінням до вашої дитини
Відділ якості, який контролює вчителів і успіхи учнів
Недоліки традиційної системи оствіти
Великий обсяг домашніх завдань
Відірваність теорії від практики. Звідси й низька мотивація учнів, відсутність цілей у навчанні, небажання вчитися, протест проти вчителів і школи.
Не враховує різну швидкість засвоєння матеріалу учнями
Не розвиває в учнів здатність до критичного мислення, самостійної оцінки інформації й винесення власних висновків
Не виявляє перешкод у навчанні, через які учні не можуть засвоїти матеріал і змушені його механічно заучувати
Погодинна шкільна програма орієнтується на «середнього» учня, у результаті чого одна частина учнів не встигає за програмою й змушена звертатися до репетиторів, а інша частина, швидко розібравшись із новою темою, змушена чекати й простоювати
Чому варто обрати Logos School
У навчальному процесі немає групового підходу, тому немає відстаючих учнів
Під час навчання діти не
зазубрюють матеріал - вони його розуміють
Дітей не доводиться змушувати
ходити на уроки
Вибір предметів для поглибленого вивчення, що дозволяє сконцентруватися на потрібних
для майбутнього дитини дисциплінах
Пропущені заняття не згорають - є система відпрацювань, завдяки цьому батьки не витрачають гроші даремно
Усі отримані знання наші учні
застосовують на практиці
Плідна праця на заняттях дозволяє повністю відмінити домашні завдання! Чому дуже раді як учні, так і батьки.
Відділ контролю якості.
Тільки в нашій школі є незалежний відділ, який проводить інспекції уроків, контролю якість викладання й відповідає за підвищення кваліфікації й впровадження інноваційних підходів у навчанні.
Учні про Logos School
Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами
Де і як проходить навчання
Навчання проходить у філіях Logos School у вашому місті. Існує також можливість навчання on-line, якщо ви живете там, де ми ще не відкрилися.
Навчання починається з тестування, у ході якого ми визначаємо рівень учня з кожного предмету, а також виявляємо накопичені прогалини. Це допомагає сформувати з кожного предмету індивідуальну програму, яка в нашій термінології називається «контрольний лист». Контрольний лист містить посилання на розділи в підручнику, а також практичні завдання.
Часто трапляється так, що в учня 8 класу є пробіли з фізики або математики за 7 клас, і через це він не може розібратися в поточному матеріалі. Оскільки контрольний лист – гнучка програма, він складається таким чином, щоб у максимально стислий термін усунути прогалини, виявлені при тестуванні, а потім приступити до програми поточного класу.
У якості навчальних посібників у процесі навчання використовуються авторські підручники, розроблені методистами Logos School.

Для учнів молодшої школи ми використовуємо спеціальну дитячу програму, що передбачає навчання з більшою кількістю ігор і захоплюючих завдань. Ми використовуємо яскраві методичні матеріали й наочні приладдя. Усе це робиться для того, щоб зацікавити дітей і викликати в них бажання пізнавати світ. При необхідності, можна залишатися в групі продовженого дня до 18:00, у якій діти присвячують час творчому розвитку, прогулянкам на свіжому повітрі, а також виконують навчальні завдання.

Учні випускних класів проходять ретельну підготовку до ЗНО, що включає повторення матеріалів, усунення прогалин у знаннях і імітацію складання іспитів. Усе це сприяє високим результатам і, як наслідок, подальшому вступу до престижних ВНЗ.

  Заняття в Logos School розвивають:
  Самоорганізацію
  Уміння фокусуватися
  Самостійність
  Любов до знань
  Впевненість у власних силах
  26
  років досвіду
  З нами ви впевнені, що з вашою дитиною займаються кваліфіковані викладачі, а не аматори.
  В наш час інснує немало шкіл, які було відрито зовсім нещодавно і, звісно, в них ще немає успішних випускників та досвіду роботи з різними дітьми. Тож лишається покладатися на удачу і на те, що їх “експеримент” буде вдалим, але це досить небезпечно, бо ціною є майбутнє вашої дитини.


  19
  шкіл в 3х містах
  Ви маєте розуміти, що не зможе довго проіснувати школа, а ще і відкривати нові філіали, якщо немає високої якості послуг. Logos School представлена вже в 3х містах, та має великі плани по відкриттю ще нових шкіл, бо кількість наших учнів зростає кожного дня.
  10
  тис. успішних випускників
  Недостатньо мати гарну рекламу – Logos School пишається своїми учнями, розповідати про їхні успіхи – найкраща реклама для нас!

  Життя в Logos School
  Подорожуємо
  по всьому світу
  Побачити світ, розширити свій кругозір, познайомитися з різними традіціями та культурами! Наші учні регулярно відвідують різні країни у складі групи в супроводі вчителів нашої школи.
  Відвідуємо промислові виробництва та провідні компанії
  З метою на практиці пізнати різні сфери бізнесу, щоб у наших учнів склолося вірне та повне враження
  та розуміння для вибору майбутнього фаху
  Вчимося із задоволенням
  Навчання це цікаво та весело, - це знають всі учні Logos School. Вчителі вміють зацікавити, та знаходять спільну мову з кожним! Повага та розуміння - це фундамент відносин педагогів та учнів.
  Наші учні
  Займають провідні посади
  в різних сферах бізнесу
  Вступаюсь до обранних ВУЗів
  Відрізняються високими здібностями
  в аналізі та стратегії
  Проявляють креативне, творче мислення, нестандартні підходи в реализаціі різних наукових і технічних проектах.
  Відгуки
  Молодша школа 1- 4 класи
  Чому варто записати дитину до приватної школи

  - у діток 1-4 класів своє приміщення школи - окремо від старшої, тому немає цього великого простору звичайної школи, коли малесенький першокласних вперше заходить до приміщення і ці величезні стіни наче насувають прямо на нього, це дуже моторошно!

  - з перших класів ваша дитина полюбить навчатися, буде з захопленням ходити на заняття та відчувати турботу викладача

  - дітки не контактують зі старшокласниками, знаходяться в своєму безпечному окремому світі:)

  - ніякого поганого прикладу від старших школярів, дітки наче залишаються в дитинстві довше, мають змогу насолодитися своєю теплою, казковою атмосферою

  - почати шкільний шлях без стресу, разом з такими ж дітками, в комфоті та затишку!
  Середня школа 5 - 8 класи
  Чому варто записати дитину до приватної школи

  - після молодшої школи діти переживають стрес, починаючи новій етап у житті, а у приватній школі Logos School передбачена програма легкого переходу до середньої школи

  - у звичайних школах з 5-го класу додаються одразу багато нових предметів та нових незнайомих вчителів, що викликає страх та невпевненість у собі, а в Logos School цей процес відбувається більш розміряно, поступово, з підтримкою школяра його наставником

  - з 7-го класу починаються одні з найважкіших дисциплін: алгебра, геометрія, физика, хімія. Багато учнів не можуть впоратися з обсягом, тому в наш час так разповсюджені заняття з репетиторами. В приватних школах є можливість поглиблено опрацювати з учнем кожну тему та досягти розуміння.
  Старша школа 9 - 11 класи
  Чому варто записати дитину до приватної школи

  - змінюється самооцінка, діти знаходячись в оточенні однолітків із гарних сімей, які прагнуть здобувати знаття та досягати мети, теж стають цілеспрямованими, що позитивно впливає на поведінку.

  - безпечне оточення є дуже важливим, бо всі ми знаємо, як впливає погана компанія, тим паче в підлітковому віці

  - будується фундамент для дорослого життя, тож є максимально корисним знаходитися там, де тебе зрозуміють та допоможуть

  - підготовка до ЗНО (одного з найважливіших екзаменів)! Готуючись з приватним викладачем, дитина матиме набагато вищий рівень підготовки, що дає значно більше шансів на успішний вступ до обраного ВУЗу.

  - вибір професії є дуже важливим етапом. Випускники часто не можуть відповісти на питання: "Ким ти хочеш стати?", - а чому? Бо вони не знають, що це, і чи сподабається ім бути лікарем, чи банкіром, а може біохіміком чи приватним підприємцем - невідомо, бо на практиці ніхто не відчув, що це означає. Існує лише 1 спосіб зрозуміти своє призначення: спробувати на собі.


  Logos School організовує для своїх учнів екскурсії на різні виробництва, знайомить з різними видами бізнесу, дає можливість кожному спробувати, що означає займатися тим чи іншим ділом! Учнів просто не впізнати після таких заходів! У них немов відкриваються очі! З'являється усвідомлення себе, розуміння, чим вони дійсно хочуть займатися в житті.

  - не треба відвідувати репетиторів з підготовки до ЗНО!
  Учні встигають готуватися на уроках! Уявіть яка економія часу та сил! У звичайних школах учні витрачають час на 2-3 репетиторів, працюють над тим, щоб був гарний атестат, відвідують підготовчі курси у ВУЗах, та планують випускні вечори! В приватній школі Logos School випускникам не треба додатково займатися з репетиторами та витрачати стільки сил на підготовку.
  Прайс на навчання
  Приватна школа на Оболоні
  (Київ Оболонський проспект, 16)
  Діють знижки до -20%
  Запишіться на безкоштовний пробний день
  навчання прямо зараз:

  (4 уроки на день)
  1 – 4 класи
  14900 грн/місяць
  (6 уроків на день)
  5 – 8 класи
  20100 грн/місяць
  (8 уроків на день)
  9 – 11 класи
  23300 грн/місяць
  Київ (проспект Академіка Глушкова, 31А)
  (4 уроки на день)
  1 – 4 класи
  14900 грн/місяць
  (6 уроків на день)
  5 – 8 класи
  20100 грн/місяць
  (8 уроків на день)
  9 – 11 класи
  23300 грн/місяць
  Індивідуальна програма
  забезпечить 100% результат!
  Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами
  Контакти
  ст. м. Мінська, Оболонський проспект, 16 (1-11 кл)
  (067)646-63-40

  Перейти на сайт Logos School в Одесі