Успішне майбутнє вашої дитини
починається з Logos School!
Приватна школа 1-11 клас
Міні-групи по 5-8 учнів
Індивідуальна програма навчання
Предмети для поглибленого навчання
1
2
3
Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами
Ваше імя
Ваш телефон
E-mail
Як це працює
Наприклад на алгебру у 7 класі за шкільною програмою відведено близько 18-20 уроків (2 уроки на тиждень) у першому семестрі. Якщо відняти уроки з контрольними і самостійними, на отримання нової інформації залишається приблизно 12 уроків. А якщо «захворів, прослухав, недозрозумів», то і того менше.
А уявіть, якби з вашою дитиною ці 30 годин займався репетитор за індивідуальною програмою, працюючи на результат, домагаючись, щоб вона дійсно зрозуміла і знала предмет?
Ось і виходить, що за тиждень таких занять можна пройти програму 2 місяців!


Logos School
У навчальному процесі немає групового підходу, тому немає відстаючих учнів
Під час навчання діти не
зазубрюють матеріал - вони його розуміють
Ігрова форма навчання дозволяє зацікавити! Дітей не доводиться змушувати
ходити на уроки
Вибір предметів для поглибленого вивчення, що дозволяє сконцентруватися на потрібних
 для майбутнього дитини дисциплінах
Пропущені заняття не згоряють - є система відпрацювань, завдяки цьому батьки не витрачають гроші даремно
Усі отримані знання наші учні
застосовують на практиці
Немає домашніх завдань,
чому несказанно раді й батьки, і діти
Відділ контролю якості.
Тільки в нашій школі є незалежний відділ, який проводить інспекції уроків, контролю якість викладання й відповідає за підвищення кваліфікації й впровадження інноваційних підходів у навчанні.
Учні про Logos School
Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами
Ваше імя
Ваш телефон
E-mail
У зв'язку з оголошенням карантину в нашій країні, ми тимчасово перейшли на навчання online і робимо все можливе, щоб ваша дитина мала можливість отримати якісне навчання у себе вдома. У найкоротші терміни наші методисти вибрали зручний формат уроків, провели тренінги викладачам, адаптували навчальну програму і матеріали для навчання, підготували відповідні навчальні ігри. Також ми підключили до процесу online навчання наш відділ Якості, і тепер наші фахівці за якістю мають можливість оглядати кожен online урок, і, при необхідності, коригувати викладачів, підтримуючи ті високі стандарти якості, якими славиться Логос. Ми робимо все можливе, щоб наші online уроки стали такими ж яскравими і цікавими, як і наше offline навчання.
До теперішнього часу на online навчання перейшло близько 85% наших учнів. Крім того, кожен день до нашого online навчання приєднуються нові учні з інших регіонів України.
Йдучи назустріч побажанням батьків в цей непростий час, ми збираємося переглянути вартість навчання в сторону його зменшення.
Нам вдалося зберегти якість, і не втратити унікальність наших уроків, про що свідчить безліч захоплених відгуків хлопців і їх батьків, які приходять до нас кожен день.
Але є одна обставина, яка не може не насторожувати. Справа в тому, що деякі наші викладачі стали повідомляти про випадки звернення до них батьків їхніх учнів з проханням надавати індивідуальні online заняття за нижчою ціною.
Ми розуміємо, що батьки, які звертаються з такими проханнями, сподіваються отримати якісне навчання від викладача, до якого дитина звикла, але за нижчою ціною. Але ось чого не розуміють такі батьки, так це те, що при цьому втратять все: Логос, викладач, дитина, і самі батьки.
По-перше, Логос володіє ексклюзивним правом використовувати в своїй роботі унікальну технологію навчання, що юридично закріплено ліцензією, виданою нашому центру Міжнародною асоціацією Прикладної освіти. Це право поширюється на всіх викладачів, які працюють в Логос. Крім того, викладачі використовують авторські підручники, курси, контрольні листи, авторські права, які належать Логосу. Тому, якщо викладач перейде на індивідуальне навчання і продовжить використовувати навчальні матеріали Логосу, він автоматично порушить закон про авторські права.
По-друге, погодившись на індивідуальне навчання, викладач автоматично відрізає себе від нашої лінії контролю якості, і в результаті дуже скоро якість його уроків знизиться, дитина, якій він веде заняття, втратить інтерес до навчання, і незабаром батькам знову доведеться змушувати його вчитися з-під палки.
По-третє, рано чи пізно про випадки переходу на індивідуальний формат стане відомо, адже шила в мішку не сховаєш, і викладача, який погодився на це, на превеликий жаль доведеться звільняти. А коли карантин закінчиться, і дитина знову повернеться на offline навчання, його улюбленого викладача з нами не буде.
Таким чином, теперішня вигода зашкодить всім.
Дружня команда Логосу пережила кризу в 1998, 2005, 2008, і 2014 роках. Незважаючи на зовнішні складності, в усі часи ми надавали освітні послуги найвищої якості, і десятки тисяч наших випускників згадують про Логос з вдячністю. Я впевнений, що ми разом з вами успішно подолаємо і нинішні труднощі, а наслідки карантину ніяк не відіб'ється на якості занять і успішності ваших дітей.
Щиро сподіваюсь на ваше розуміння!
25
років досвід
З нами ви впевнені, що з вашою дитиною займаються кваліфіковані викладачі, а не аматори.
В наш час інснує немало шкіл, які було відрито зовсім нещодавно і, звісно, в них ще немає успішних випускників та досвіду роботи з різними дітьми. Тож лишається покладатися на удачу і на те, що їх “експеримент” буде вдалим, але це досить небезпечно, бо ціною є майбутнє вашої дитини.


15
шкіл в 3х містах
Ви маєте розуміти, що не зможе довго проіснувати школа, а ще і відкривати нові філіали, якщо немає високої якості послуг. Logos School представлена вже в 3х містах, та має великі плани по відкриттю ще нових шкіл, бо кількість наших учнів зростає кожного дня.
10
тис. успішних випускників
Недостатньо мати гарну рекламу – Logos School пишається своїми учнями, розповідати про їхні успіхи – найкраща реклама для нас!

Життя в Logos School
Подорожуємо
по всьому світу
Побачити світ, розширити свій кругогляд, познайомитися з різними традіціями та культурами! Наші учні регулярно відвідують різні країни у складі групи в супроводі вчителів нашої школи.
Відвідуємо промислові виробництва та провідні компанії
З метою на практиці пізнати різні сфери бізнесу, щоб у наших учнів склолося вірне та повне враження
та розуміння для вибору майбутнього фаху
Святкуємо
останній дзвоник
Усміхнені, але зі сльозами радості на очах! Такий важливий день, який символізує одночасно і початок чогось великого незбагненного, і кінець звичного життя в улюбленій школі, в колі друзів та наставників.
Наші учні
Займають провідні посади
в різних сферах бізнесу
Вступаюсь до обранних ВУЗів
Відрізняються високими здібностями
в аналізі та стратегії
Проявляють креативне, творче мислення, нестандартні підходи в реализаціі різних наукових і технічних проектах.
Відгуки
Прайс на навчання
Київ (Оболонський проспект, 16)
(4 уроки на день)
1 – 4 класи
12100 грн/місяць
(6 уроків на день)
5 – 8 класи
16400 грн/місяць
(8 уроків на день)
9 – 11 класи
18900 грн/місяць
Індивідуальна програма
забезпечить 100% результат!
Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами
Ваше імя
Ваш телефон
E-mail
Контакти
ст. м. Мінська, Оболонський проспект, 16

+38 067 566 13 56
Made on
Tilda