17 жовтня, 11:00 –15:00
Паторжинського, 3
Безкоштовно
День відкритих дверей
Творчі майстер-класи для дітей та семінари з виховання дітей від ведучого педагога для батьків!
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у дні відкритих дверей у Logos School! Нещодавно за проханням батьків наших учнів ми відкрили нову філію нашої школи суто для молодшої школи. Тепер в наших малюків є своє персональне королівство. Тож, запрошуємо знайомитись :)
Як буде проходити цей захід?
На дні відкритих дверей кожен знайте для себе заняття до душі. Для малечі ми підготували три захоплюючих майстер-класи, а батьки почують багато цікавої та важливої інформації щодо виховання та освіти сучасної дитини.
Миловаріння
На цьому майстер-класі дитину навчать робити декоративне мило, яке, втім, найчастіше дарують своїм друзям та близьким. Крім цього, це доволі легке, захоплююче та приємне заняття.
Виготовлення свічок
Час зануритись в історію та навчитись виготовляти натуральні свічки із бджолиних стільників. Окрім того що це цікаво, після заняття можна влаштувати сімейну вечерю при свічках ручнох роботи :)
Не секрет що кожна людина любить мріяти. Для дітей - це особлива частина розвитку, бо якраз на цьому етапі дитина вчиться ставити цілі. А для батьків це чудовий шанс дізнатись, чи правильно підібраний подарунок на новий рік :)
Карта бажань
11:00-12:00
12:30-13:15
13:30-14:30
Майстер-класи
Анастасія Мирошниченко
Викладач української мови в Logos School
Після того як здобула вищу освіту, Анастасія присвятила своє життя викладанню української мови дітям та дослідженню поведінки та світогляду сучасної дитини. На своїх семінарам вона розкриває проблему сучасної освіти та виховання дитини. Відповідаючи на питання по психології нового покоління, висвітлює низку порад щодо виховання дитини та спонукання її до отримання нових знань.


Час проведення семінару: 11:00 - 12:00.
День відкритих дверей Logos School
17 жовтня, 11:00 - 15:00 | Паторжинського, 3 | Безкоштовно
Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних.
Контакти
Made on
Tilda